• Konya Klimacı | 7/24 Klima Servisi
Adres
Konya/Türkiye

Arçelik Klima Servisi

Sıcak yaz aylarının en çok tercih edilen soğutma sistemi olan klimanız arızalandı ise lütfen endişe etmeyiniz Konya Arçelik klima servisi olarak 7/24 hizmet sağlıyoruz efendim merkezimize ulaşmanız sorunlarınızın çözümleri için yeterli olacaktır. Mobil ekibimiz mümkünse cihazı adresinizde onarıyor. Tabi adreste onarım imkanı olmayan bir arıza söz konusu ise cihazı merkezimize getirerek gerekli müdahale ve girişimlerde bulunuyoruz. Bu kısa hatırlatma ardından isterseniz şimdi de genel olarak karşımıza çıkan klima arızaları nelerdir konusunu kısaca gözden geçirelim.

Arçelik Klima Servisi Telefonu

Tabi konumuzun detaylarına geçmeden önce Arçelik klima servisi telefonu aranmadan önce cihazınızı dıştan inceleyerek bizleri bilgilendirebilirsiniz. Cihaz arıza tiplerine kısaca değinmek gerekirse

-Cihaz ana kart arızası meydana gelmiştir.

-Dolaşımdaki gaz etkisini yitirmiştir.

-Elektrik ve Elektronik arızaları.

-Hata kodları alıyor olabilirsiniz

-Cihaz kötü koku yayıyor

Şeklinde kısa bir özetleme elbette ki yapılabilmektedir. Ayrıca servisimize ulaşmadan önce ev veya iş yerinizin elektrik aksamının kontrol edilmesinde büyük yarar bulunmaktadır. Eğer sigorta ve benzeri bir nedenle cihazınız çalışmıyorsa normal elektrik akışı geldiğinde lütfen tekrar deneyiniz. Bunun dışında kumandanızın pillerinin kontrol edilmesini mutlaka sağlayınız.

Soğutma Sistemi Arızaları

Tabi bu tarz soğutma sistemi arızaları kaliteli yedek parça kullanılarak onarılmak durumundadır. Ancak bu konuda lütfen hiçbir endişe taşımayınız. Cihazınızı kontrol edecek ekibimiz yedek parça değişimi noktasında mutlaka sizleri bilgilendirecektir. Onay vermeniz durumunda yedek parça değişikliğine gidilebilmektedir. Bunun dışında firmamıza WhatsApp uygulamamız üzerinden yazarak destek isteyebilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlıyoruz. Ayrıca merkezi soğutma sistemi arızaları için firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Tüm sistem kontrol edilerek gerekli müdahale ve girişimler yapılacaktır

Gaz Değişimi

Ağırlıklı olarak bu tarz soğutma sistem sorunları arasında dolaşımdaki gazın bitmesi gelmektedir. Dolayısıyla gaz değişimi ilk sırada yer almaktadır diyebilir. Değişim işlemi yaklaşık yarım saat veya 45 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanabilmektedir. Tabi ana kart arızası veya elektrik elektronik aksamda ortaya çıkan sorunların adreste onarımı mümkün olmayabilmektedir. Bu durumda cihazın istenilen parçaları sökülerek değişim yoluna gidilecektir. Lütfen Konya Arçelik klima servisi hizmetlerimizi aramadan cihazınıza müdahalelerden kaçınınız.