• Konya Klimacı | 7/24 Klima Servisi
Adres
Konya/Türkiye

KONYA KLİMA MONTAJI

Klimanızı ilk aldığınızda veya söktrüp başka bir yere taktırmanıza ihtiyaç duyduğunuzda Konya Klimacı olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Konya Klimacı servisi olarak sizlere uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz.Bu hizmet kapsamında alınması gereken bazı önem ve tedbirler. Klima montajı kadar sökümü de önemli ve riskli bi mevzu.Söküm ve montaj esnasında servis yardımı almadan yapamayacağınız klima söküm işlemi için gerekli bazı bilgiler.
Klima sökümü esnasında klima soğutma konumunda çalıştırılır. Dış üniteye bağlı boruların yanında üzerinde kör tapa olan bir servis vanaları vardır. Bu vana kapakları sökülerek gaz toplama işlemi gerçekleştirilir.Bu sayaede soğutucu akışkanı dış ünite içerisinde muhafaza edebilir ve bir sonraki montaj esnasında size gaz maaliyeti çıkarmaz.
Gaz Toplama işlemi bittikten sonra klimanın sigortası kapatılır ve güvenli bir şekilde elektirik bağlantısı kesilir. Klima sökülürken kablolara ve yedek parçalara zarar verilmemesine dikkat edilmesi gerekir. Güvenlik önlemlerinizi aldığınız taktirde klimanızın montajını ve sökümünü uzman ellere teslim edebilirsiniz.

56 +
Uzman Ekip
6500 +
Tamamlanan Projeler