• Konya Klimacı | 7/24 Klima Servisi
Adres
Konya/Türkiye
Klimalarımız sizlerin daha konforlu ve rahat olmanız amacı ile tasarlanmış olup, Kapalı ortamları soğutup nemini alan veya soğuk ortamları ısıtıp sizlere daha taze bir hava kazandırmaktadır. Ayrıca cihazlarımız havadaki kötü koku ve kirli havayı da uzaklaştırıp solunum ettiğiniz havanın kalitesini yükselten cihazlardır. İhtiyaç duyduğunuz teknoloji harikası cihazlarımız en yeni modellerine bakmak için web sitemize göz atabilirsiniz.
Klimalarımız geniş servis ağı ve uzman personel kadromuz ile duvar ve salon tipi klimalarında ücretsiz montaj hizmeti vermekteyiz.
Klimaların sağlık açısından birçok faydası vardır.Bu bilimsel otoriteler tarafından da açıklanmıştır. Özellikle de , kalp şeker ve astım rahatsızlığı olanlara ve yaşlılara klima kullanmaları tavsiye edilir. Yaşanılan ortamlarda sağlık açısından ideal olanlar, 23°C sıcaklık ve %55 bağil nemdir.Klimalar,bu değeri sağlayan en iyi cihazlardır. Ayrica klimanin filtrasyon özelliği ile de toz ve polenler havadan ayrıştırılarak daha sağlıklı ortamlar elde edilmektedir. klima kullanmaları tavsiye edilmektedir. Yaşanılan ortamlarda 22°C sıcaklık ve %55 bağil nem sağlık açısından ideal koşullardır. Bu değerleri sağlayan en iyi cihazlar ise klimalardır. Ayrica klimanin filtrasyon özelliği ile de toz ve polenler havadan ayrıştırılarak daha sağlıklı ortamlar elde edilmektedir.
Klimaların kurulumu teknik bilgi ve dikkat isteyen bir iştir. Klima, uzmanı olmayan kişilerden alınıp uygun olmayan yöntemlerle montaj edilirse sağlığınız için zararlı olabilir. Klima montajının uzman kişiler tarafından yapılması önemlidir. Uzmanlarımız sizlere yardımcı olacaklardır.
Klimanızı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli adım klimanın takılacağı odanın belirlenmesidir. Bu, alacağınız klimanın soğutma kapasitesini de doğru seçmeniz için önemli bir kriter olacaktır. Odaya giren güneş ışığı, odanın büyüklüğü ve odada kaç kişinin yaşayacağına dair ölçütler klimanızdan alacağınız verimi en üst seviyeye çıkarmak için size yardımcı olacaktır.
Images KONYA KLİMACI

Bizimle İletişime Geçin!