• Konya Klimacı | 7/24 Klima Servisi
Adres
Konya/Türkiye

KONYA KLİMA TESİSATI

Konya Klima Tesisatı – Uzman Kadro

Klima Tesisatı kapalı alanlarda bulunan ortamın sıcaklığını alıp tercih edilen soğukluğa ulaştırılıp ve o soğuklukta kalmasını sağlamak için soğutma, ısıtma, nem kontrolünün sağlanması ve havanın değişimini sağlar. Böylelikle sizin yer aldığınız mekanlardaki fazla sıcaklığın dışarı atılmasını sağlayarak ortamın serin kalmasına yardımcı olmaktadır.
Klima Tesisatı havanın fazla nemini alarak ortamda gerekli olan hızda hava dolaşımının gerçekleşmesini sağlar. Bu şekilde hava filtre edilir. İnsanların zaman geçirdikleri ortam içerisinde konforlu bir şekilde bulunmalarını sağlar. İklimlendirme, soğutma, ısıtma, temizleme, hava dolaşımı yaptırma ve havanın nem seviyesinin sabit bir oranda tutulması işlemlerini kapsayan süreç klima tesisatı olarak adlandırılır.
İşlemlerin başlangıcında klima tesisatı projesi mühendislerin doğru bir şekilde çizimlerinin gerçekleştirilmesinin ardından proje gerçekleştirilmeye hazır hale getirilir. Bu anlamda kusursuz bir şekilde gerçekleştirdiğimiz klima tesisatı uygulamalarımızda sizlere kaliteli bir hizmet vermek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

56 +
Uzman Ekip
6500 +
Tamamlanan Projeler