• Konya Klimacı | 7/24 Klima Servisi
Adres
Konya/Türkiye

Konya Klima

Yaz aylarının en önemli soğutma sistemi klima arızaları ile ilgili lütfen görüşelim efendim Konya klima servisi olarak 7/24 hizmet sağlamaktayız. Üstelik %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde tam donanımlı teknik servisimiz sizlerden gelen çağrıları yanıtlamaktadır. Merkezimize Meram, Selçuklu ve Karatay bölgelerinden günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Peki, nasıl bir hizmet alacaksınız ve cihazda hangi arızalar meydana gelmiş olabilir. Dilerseniz arıza tiplerini maddeler halinde sıralayalım

-Fan üflediğinde cihazın içinden kötü koku gelmesi

-Cihazın hiçbir şekilde çalışmaması

-Serpantin ve Filtre arızaları

-Cihazın Elektrik ve Elektronik sistemlerinde arızalar

-Sensor arızası

-Elektrik tesisatı ile ilgili sorunlar

-Display kart arızaları

Şeklinde bir özetleme yapmamız mümkündür. Elbette her bir arızanın kendine özgün yedek parça ihtiyacı ve onarım işçiliği bulunmaktadır.

Konya Klima Servisi

Tabi her bir farklı arıza farklı bir fiyat gerektireceğinden en güncel fiyatlarımızı Konya klima servisi olarak merkezimizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca servisimizi aramadan önce birkaç basit kontrol yapmanız büyük yarar sağlayacaktır. Sözgelimi mekanın sigortasının kontrol edilmesi veya uzaktan kumanda ile ilgili bir sorun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Daha sonra firmamıza ulaşarak destek talebinizi aktarabilirsiniz. Mümkün olan en kısa zaman sürecinde adresinizde olacağız efendim

Gaz Değişimi

Örnek vermek gerekirse eğer 5 ile 7 yıl arasında bir kullanım süresi dolduysa cihazın iç kısmında bulunan gazın işlevini yitirmiş olabileceği akıllara gelmektedir. Teknik ekibimizin incelemesinin ardından gaz değişimi yapılarak yine aynı zaman süreci içerisinde kullanılmaya devam edilecektir. Bunun dışında servisimiz yağ değişimi veya filtre değişimi gibi diğer önemli değişim işlemlerini gerçekleştirecektir. Ayrıca yedek parça değişimine ihtiyaç bulunması halinde öncelikle sizleri bilgilendiriyoruz. Gerek fiyat gerekse yedek parçanın kalitesi ile ilgili onay vermeniz durumunda gerekli değişim yapılmaktadır.

Teknik Servis

Tabi adreste onarım imkanının bulunmaması durumunda cihazın sökülerek teknik servis merkezimize getirilmesi şarttır. Sonrasında yine cihazın arızası ve gerekli onların maliyeti hakkında sizlere bilgi aktarıyoruz. Lütfen kendi alanında uzman ve uzun yıllardır edindiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile firmamızdan destek isteyiniz. En hesaplı ve en kaliteli işçilikle cihazınızın güvenli ellerde olduğunu lütfen unutmayınız efendim. Konya klima servisi iletişim ve adres bilgilerimiz.