• Konya Klimacı | 7/24 Klima Servisi
Adres
Konya/Türkiye

Midea Klima Servisi

Eğer klimanız arızalandıysa ve alanında uzman bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız Midea klima servisi olarak çok uzun yıllardır sizlere ayrıcalıklı hizmetler üretmektedir tek yapmanız gereken firmamıza ait telefonlarımızı aramak ve destek talep etmek olacaktır. Üstelik firmamıza WhatsApp uygulamamız üzerinden yazarak desteğimizi isteyebilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde cihazınızın yanında olacağımıza emin olabilirsiniz. Dilerseniz öncelikle klima arızaları nelerdir ve servisimizi çağırmadan önce neler yapmalısınız tarzında birkaç sorunun yanıtını aktaralım

-Cihazın bulunduğu ortamın genel elektrik arızası olup olmadığını lütfen kontrol ediniz

-Cihaz kumandasında pilleri kontrol ederek kumanda arızası bulunup bulunmadığı konusunda fikir edininiz

Saymış olduğumuz durumlar mevcutsa ve sizlerin giderebileceği durumlar ise servisimizi çağırmanıza gerek bulunmamaktadır. Fakat cihazın hiçbir şekilde çalışmaması veya kötü koku gibi farklı arızalar tespit ederseniz lütfen bizlere ulaşınız.

Midea Klima Servisi Fiyat

Tabi her bir arıza türü farklı bir müdahale gerektirecektir. Dolayısıyla Midea klima servisi fiyat belirlemesi arıza tiplerine göre değerlendirmeye alınmalıdır. Başka bir ifadeyle mobil ekibimiz arızayı tespit etmeden önce maalesef belirli bir fiyat paylaşmamız yanlış bir duruma sebep olacaktır. Bu nedenle ekibimizin gelmesini ve arızayı tespit etmesini beklemeniz en doğru davranış biçimidir diyebiliriz. Ayrıca yukarıda kısaca saymış olduğumuz arızalar dışında yeşil ışık veya soğutmama gibi farklı nedenlerle firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından en kısa zaman dilimi içerisinde cihaza müdahale edilecektir.

Gaz Değişimi

Soğutma cihazınızdaki bir başka arza nedeninin gazın etkisinin yitirmesi olabileceğini lütfen unutmayınız. Bu durumda gaz değişimi yapılarak tekrar cihazın verimli halde çalışmasını sağlıyoruz. Bunun dışında firmamızın Konya şehir genelinde hizmet ürettiğini hemen belirtelim. Karatay, Selçuklu ve Meram ilçelerinin tamamına hizmetlerimizi ulaştırabiliyoruz efendim. Ayrıca ekibimiz gerekli kontrolleri yaptıktan sonra mutlaka en yüksek kalitede yedek parçaları kullanacaktır. Tabi söz konusu bu yedek parçalar hakkında öncelikle sizleri bilgilendiriyoruz. Gerekli bilgilendirme sonrasında onay vermeniz durumunda ekibimiz gerekli bakım onarım çalışmasını yapacaktır. Uzman personeli ve teknolojik altyapısıyla Midea klima servisi olarak firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.